Kommenteeri

2022 aasta laagri pressiteade

Endise Ajax Amsterdami noorteakadeemia treeneri ja tehnilise konsultandi Eddie van Schaicki poolt juhitud jalgpalliharidust ja - koolitust pakkuv organisatsioon Football Education for Life ja RS Soccer Agency korraldavad juba neljandat suve järjest Eestis Hollandi Jalgpallilaagri.

Seekord 12.-14. juulini Tabasalus.

Koos Eddie van Schaickiga reisib Eestisse ka Arnold Mühren, endine tippmängija, kes on tulnud Hollandi koondisega Euroopa meistriks aastal 1988, võitnud Amsterdam Ajaxiga Hollandi meistritiitli, karika ja UEFA Meistrite Liiga, Manchester Unitediga Inglise FA Cup’i, Ipswich Towniga UEFA karika. Elav legend.

Hollandi jalgpallilaager on 3-päevane linnalaagri tüüpi noormängija tehniliste oskuste arendamisele keskenduv jalgpallilaager, milles on palju aktiivseid ja intensiivseid treeninguid, individuaalsele sooritusele keskenduvaid harjutusi, võistlusmomenti, teste ja lõbusaid mänge.

Igale noormängijale antakse tema soorituse kohta ka personaalset tagasisidet. Loomulikult sisaldab iga laagripäev endas ka korralikku lõunasööki, vahepalasid ja spordijooki. Huvitavad jalgpallijutud ja uued sõbrad veel boonuseks sinna juurde.

Tänaseks on laagrisse ennast registreerinud juba noori üle Eesti, lisaks ka Norrast ja Belgiast.

Osalejate arv on laagri kõrge kvaliteedi nimel piiratud.

Laagrisse on oodatud kõik 2009-2015 a sündinud noormängijad sh tüdrukud, sõltumata klubilisest kuuluvusest, kes ei karda teha trenni teha ja on valmis paremaks jalgpalluriks saamise nimel vaeva nägema.

Hollandi jalgpallilaager on noorele Eesti jalgpallurile suurepärane võimalus teha kord aastas trenni täpselt sama moodi nagu näiteks Amsterdam Ajaxi noorteakadeemias.

Laagri töökeeleks on inglise ja eesti keel, sest Hollandi treenereid assisteerivad Tabasalus kohalikud treenerid.


Lisa kommentaar

Email again: