Kommenteeri

Kuidas kasutada YouTube videot mängude ja treeningute analüüsimiseks?

Paljud meist on YouTubest vaadanud jalgpalli- ja skillide videosid. Jube vahva on vaadata videot ja siis veel aeglustusega kordusi vaadata. Samas on suhteliselt tüütu sõbrale öelda, et vaata seda videot vot sealt selle minuti ja sekundi pealt. Paljud meist ei tea, aga YouTubel on videodesse sisse ehitatud mõned lahedad funktsioonid.
Kuidas parandada pildi kvaliteeti?
Kuidas aeglustada või kiirendada YouTube videot?
Kuidas jagada videot soovitud kohast?  


Kuidas siis parandada pildi kvaliteeti?

Kui käivitad video, siis YouTube ei pruugi Sulle vaikides näidata videot maksimaalse kvaliteediga. Kas seadistused on nii või YouTube arvates ei ole interneti kiiruse/kvaliteet piisav. Kiire fiks:

1. Videoakna all on “hammasratas” ehk settingute märk. Kliki sellel.
2.  Avanenud menüüst vali “Quality”3. ja sealt vali maksimaalne kvaliteet 1080p. Kui video on selles resos üles laetud, siis tekib ka selgem pilt ekraanile.
Kuidas aeglustada või kiirendada YouTube videot? 

Kiirendus on hea selleks, et leida kiiremini videos üles õige koht. Aeglustus on hea selleks, et saaks rahulikumalt vaadata kiireid olukordi ja oleks rohkem aega analüüsida situatsiooni. Õpetaja/treener saaks olukorda paremini kirjeldada ja õpilased haaraksid suuremat pilti.

1. Kliki ekraani allservas oleval hammasrattal. Avanenud menüüst vali “Playback speed”.2.  Avanenud aknast saad valida kuni 4 korda aeglasema (0.25) või kuni 2 korda kiirema video kiiruse.Kuidas jagada videot soovitud kohast?

1. 
Peata video selles kohas mida soovid jagada. Kliki video all olevas menüüs nupul “Jaga” või “Share”2.  Avanenud aknas pane linnuke “Start” ette. Nüüd lisatakse video URL-le aja tähis. Kliki “copy” nupule ja jaga videolinki, mis algab sinu soovitud kohast.
Kui Sul on tähelepanekuid millised on veel lihtsad lahendused mängude videode vaatamiseks ja analüüsimiseks, siis anna meile teada. Õpime ise ja  jagame hea meelega mõtteid ja nippe edasi.
  
  

Lisa kommentaar

Email again: